UMÝVACIE PROGRAMY

Mušky a hmyz

Nemilosrdne odstráni všetok hmyz

Špeciálna chémia v kombinácii s teplou vodou aplikovaná nízkym tlakom zabezpečuje dokonalé odstránenie zvyškov hmyzu.

AKTÍVNA PENA

Rozpúšťa silné nečistoty

Pištoľ drž vo vzdialenosti 40 cm a nechaj pôsobiť 1 minútu. Príprava pre program Umývanie mikropráškom alebo Oplach. Penu nenechaj uschnúť! Neaplikuj na horúci povrch!

UMÝVANIE MIKROPRÁŠKOM

Poctivo umyje celé auto

Ide o hlavný umývací program, pri ktorom umývanie prebieha mikropráškom rozpusteným v horúcej vode. V kombinácii s vysokým tlakom zabezpečí dokonalé umytie vášho auta.

OPLACH

Opláchne auto naozaj dočista

Ide o oplach zmäkčenou vodou, ktorý je potrebný na očistenie povrchu automobilu od zvyškov nečistôt a prášku. Oplach zabezpečí následnú dokonalú aplikáciu horúceho vosku.

VOSK

Navoskuje do oslnivého lesku

V našich autoumyvárňach používame špeciálny polymérový vosk najnovšej generácie, ktorý vypĺňa póry na povrchu laku, a tým zabezpečuje vášmu autu dokonalý lesk a zároveň zabraňuje následnému priľnutiu nečistôt.

ZÁVEREČNÝ OPLACH

Opláchne absolútne bez fľakov

Vďaka osmotickému oplachu demineralizovanou vodou zostáva vaše auto dokonale čisté, bez fľakov a čmúh. Aplikuje sa po navoskovaní auta a dodáva tak jeho lesku trvácnosť.

Diskovač

Zariadenie na čistenie diskov kolies

Diskovač používa špeciálne vyvinutú chémiu na disky, ktorá rozpúšťa dokonca aj silne zažratú nečistotu spôsobenú prachom z brzdných doštičiek. Aplikuje sa na disky pomocou nízkeho tlaku, vďaka čomu nedôjde k zbytočnému rozprášeniu čistiaceho prostriedku.
Možnosť platby kartou Menička hotovosti OTVORENÉ NONSTOP